Můj dřívjěší jídelníček a současný:)

11. března 2009 v 18:58 | Cranberry=O* |  Cranberry diary
No tak můj asi normální jídelníček byl dost nepravidelnej. Dycky mám hlad jdu se najíst. Normálně jsem snědla ráno občas snídani. Většinou to byl nějakej svělej rohlík nebo sýrová houska s máslem(florou) a nějakou šunkou nebo sýrem. A k tomu buď mléko a občas čaj.Pak jsem nic nejedla do 12:00 zhruba tak .To byl oběd.Dávala jsem si teda docela dost.Pak jsem dycky tak v 13:00 už chodila do skříně pro nějakou sušenku nebo bonbony. A pak už to jelo rohlíky,sušenky a to co se našlo.To bylo o víkendech.Ve škole To je ráno snídaně ani ne,pak svačina nějakej zase světlej rohlík nebo houska s máslem a šunkou nebo sýrem.Pak jsem si občas něco koupila nějakej pendrek nebo takhle něco.A pak ve škole oběd jsou většinou hnusný,ale když se to dá tak to teda jako toho snim taky celkem dost.A pak doma jsem vymetla co se dalo. No prostě hrůůza. Taky to podle toho vypadá ty špeky..:/Ale dneska(11.3.09)jsem si řekla dost!
Právě za dnešek jsem snědla ráno půl rohlíku s máslem a šunkou,pak k obědu jsem měla bramborovou kaši s rybim filé,pak jsem si vzala sladký lupínky "polštářky" neodolala jsem. Pak jsem teda nic nejedla,ale pak jsem si vzala kousek chleba.Suchýho.A pak jsem šla cvičit!:)Udělala jsem:100x přinožení pravá,levá(noha),60x sedleh,10x kliky,2 min. zadkovej sval,50x dřep,13x výpady na každou nohu. A byla jsem hotová už toho mám dneska dost takže z cvičení je to všechno pak ještě k tomu jídlu..Jsem měla zase suchej chleba(kousek) a pak o chvíli pozdějc mě mamka dala chleba s máslem a vajíčkem nechtěla bych,ale ona mi to přinesla a tak jsem už musela a i ta chuť..:/
A jinak bych k tomu dodala,že jsem teď nemocná.:)
A pití jsem asi tak zhruba vypila:Trochu toho mléka, jeden hrníček ten má asi 3dcl a pak ještě trochu jsem měla a to budou asi taky tak 3 dcl takže 6dcl mléka,a jak jsem řikala jsem nemocná a beru takový šumivý prášky proti kašli ACC 200 a dávám si ho do vody takže do sklenice a ta má asi 4dcl a beru ho 3x deně takže 12dcl vody s tim práškem,pak když zapíjim antibiotika tak mám slabou šťávu a beru si ho taky 3x do stejný skleničky a pak ještě piju normálně slabou šťavu do tej samej skleničky a nevim kolikrát jsem si dnes nalila,ale řekla bych dost:)Na to,že je to první den myslím si,že omezuju a cvičím dost,já nechci být anorektička,ale zhubnout musím:)
Podle výpočtu na internetu mám mírnou nadváhu takže jsem se rozhodla zhubnout!:)už mi to nikdo nerozmluví a doufám,že se na to nevyprdnu!budu bojovat:)doufám,že mi držíte palce aby se mi podařilo zhubnout:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama